Klik om zoom mogelijk te
Loading Maps
We hebben er geen resultaten gevonden
Bekijken Roadmap Satelliet Hybrid Terrein Mijn locatie Volledig scherm Vorige Volgende
Geavanceerd Zoeken
We hebben gevonden 0 resultaten. Wilt u nu de resultaten laden?
Geavanceerd Zoeken
we hebben gevonden 0 resultaten
Uw zoekresultaten

Onze makelaars

Groepsfoto Beste Prijs Makelaars

Ons team van BestePrijsMakelaars bestaat uit vakkundige, actieve en creatieve zelfstandig ondernemers, die net die paar extra stappen zetten of tools inzetten om uw woning tegen de beste prijs te verkopen. Dat is ook direct het grote voordeel van het werken met zelfstandig ondernemende makelaars!

Onze landelijk team is gedreven en werken ook buiten kantoortijden voor u, maar zeker ook voor de potentiële koper, bezichtigingen ’s avonds of in het weekend is geen probleem en ook voor een (telefonisch)adviesgesprek kunt u buiten kantoortijden bij ons terecht.

Door onze landelijke dekking kunnen wij u in zo goed als in heel Nederland bedienen, wacht niet langer en maak NU een afspraak voor een gratis waardescan of om de verkoopmogelijkheden van uw woning te bespreken.

Rob Verzijlbergen

Makelaar Heemstede
023 – 5763270
06 – 26324719
rob@besteprijsmakelaars.nl

Wim Lamot

Makelaar Eindhoven
085-2736105
06-57425297
wim@besteprijsmakelaars.nl

Danny Pellegrom

Makelaar Elst
085-2736105
06-16982944
danny@besteprijsmakelaars.nl

Ron Geesink

Makelaar Hardenberg
085 - 2736105
06 - 304 144 94
ron@besteprijsmakelaars.nl

Sander Eshuis

Makelaar Breda
06 - 402 18 967
sander@besteprijsmakelaars.nl

Marc Menses

Makelaar Groningen
085-2736105
06 – 30183451
marc@besteprijsmakelaars.nl

Mariyam Lalee

Makelaar Rotterdam
085 - 27 36 105
06 - 413 74 365
mariyam@besteprijsmakelaars.nl

Marleen Onbekent

Makelaar Den Haag
085-2736105
06-52342806
marleen@besteprijsmakelaars.nl

Patrick Arnoldus

Makelaar Rotterdam
085-2736105
06-47950920
patrick@besteprijsmakelaars.nl

Bart Bouman

Makelaar RMT Utrecht
085-2736105
06-26522331
bart@besteprijsmakelaars.nl
  • Contact

  • Uw huis komt te staan op:

    Huis verkopen Funda
  • Like ons!